HomepageNew

Me kënaqësi ju prezantojmë Auto Sherreti, si lider në rajon me përvojë në tregtinë e makinave nga 1995

Shfletoni gamën e gjerë të makinave nga ato ekonomike deri në klasen më ekskluzive.

Shikoni veturat tona

Automjetet e veçuara

Nëse dëshironi të shihni veturat e veçanta që posedojmë dhe janë të disponueshme për shitje, këtu janë disa nga opsionet që kemi në dispozicion

  Te gjitha
  I shpërblyer Superbrand

  Nje nga kompanite qe ka fituar 3 here radhazi çmimin “Superbrand” ne Kosove eshte Auto Sherreti.

  Ndërro Veturen

  Bleni një veturë të re nga inventari ynë duke paguar vetëm diferencën e vlerës midis veturës së re dhe veturës tuaj aktuale.

  Për të siguruar që çmimi i veturës tuaj të vlerësohet saktë, ne do t’i kryejmë një vlerësim të plotë të veturës tuaj aktuale.

  Lizing

  Vetura me lizing nga banka të njohura në Kosovë. Kjo mundësi e jashtëzakonshme ju lejon të blini një veturë të re në një kohë më të shpejtë dhe më të lehtë, pa nevojën për të paguar të gjithë shumën e veturës në një herë.

  Kalkulatori i Lizingit

  Kjo mundësi e jashtëzakonshme ju lejon të merrni një kuptim të qartë dhe të plotë të kushteve të lizingut, si norma e interesit, afatet e shlyerjes dhe shumën e kësteve të shlyera, përpara se të bëni blerjen tuaj.

  Gjeni makinën tuaj të ëndrrave në showroom-in tonë.

  Ne kemi një gamë të plotë automjetesh luksoze me çmime konkuruese, duke përfshirë oferta krejt të reja nga prodhuesit e makinave të nivelit të lartë të zgjedhura me kujdes për të përmbushur nevojat dhe personalitetin e klientit.

  Shfleto sipas Markes

  Ne eksportojmë Lamborghini, Mercedes, Bmw, Audi, Volkswagen dhe të gjitha automjetet e tjera të markave kryesore

  Auto Sherreti
  4.9
  Based on 247 reviews
  powered by Facebook

  © 2009-2023 - All rights reserved | by Kosowwwa LLC